PL   |   EN
home    |    news    |    biografia    |    skład    |    dyskografia    |    teksty    |    wywiady    |    download    |    galeria    |    linki    |    kontakt    |    store


 

>

Po wielu latach wspólnego grania z zespołu odszedł gitarzysta - Nameless.

Tym samym, będąca obecnie na etapie miksowania najnowsza płyta Ethelyn "Impure Incitements" jest ostatnią, w której tworzeniu i nagrywaniu uczestniczył.


Wywiad z Morbideusem. Kwiecień 2013

http://metalrulez.pl/?modul=wywiadshow&id=8111&fb_source=message

Zapraszamy do lektury!

>

Nowy wywiad z Morbideusem.

http://limiter.com.pl/index.php/wywiady/3824-wywiad-z-morbideusem-ethelyn

>

Najnowszy wywiad z zespołem:

http://www.psychozine.eu/modules.php?name=Encyclopedia&op=content&tid=465

Zapraszamy do lektury!


Z niewielkim opóźnieniem ale pełnej krasie ukazał się nasz trzeci krążek - "No Glory To The God"!

10 ugryzień Bestii na ponad 45 minutowej płycie, oryginalny booklet i nietuzinkowa szata graficzna! Płytę wydało Wydawnictwo Muzyczne Psycho i tradycyjnie będzie dostępna również limitowana seria koszulek, pinsy i inne gadżety okołomuzyczne. Osiągalna jest bezpośrednio na stronie wytwórni www.wydawnictwopsycho.com lub za naszym pośrednictwem. Ta muzyka rozgrzeje Wasze serca w zimowe noce!


Już w pazdzierniku nakładem Wydawnictwa Muzycznego Psycho ukaże się najnowszy krażek Ethelyn - "No Glory To The God"!!!

Trzecia płyta to zupełnie nowe oblicze zespołu - agresywniejsze, szybsze i przede wszystkim - bardzo nie na czasie!!! 10 ugryzień Bestii na ponad 45 minutowej płycie, oryginalny booklet i nietuzinkowa szata graficzna!!! Ta muzyka rozgrzeje Wasze serca w te zimne jesienne noce!


Już do nabycia koszulki Ethelyn - "Devilicious" !!!

"Najwyższej jakości koszulka, staranny obustronny nadruk sitodrukiem i kolory wiernie oddające okładkę płyty! Dostępne wszelkie rozmiary męskie i damskie. Oczywiście, ilość sztuk ograniczona. Cena: 40 PLN.

 


Nowa płyta gotowa!

"No Glory To The God" ostatnich szlifów nabrała w Sounds Great Promotion w Gdyni pod okiem Kuby "Kikuta" Mańkowskiego. Obecnie pracujemy nad szatą graficzną i czekamy na odzew wytwórni. Zaskoczymy niejednego. A dwóch!

 


Nasz merch powiększył się o kolejny artykuł

Są to profesjonalnie haftowane czarne naszywki z logiem zespołu. Więcej informacji w zakładce sklep.

 


ETHELYN "DEVILICIOUS" W SIECI EMPIK!!!

Dzięki umowie dystrybucyjnej Wydawnictwa Muzycznego Psycho od lutego 2011 w sieci sprzedaży EMPIK, MEDIA MARKT i SATURN dostępna będzie najnowsza płyta zepołu ETHELYN "Devilicious". Płyty dostępne będą również w sprzedaży internetowej sieci EMPIK.com .Wkrótce do nabycia będą muzyczne gadżety promujące płytę, m in. koszulki, naszywki oraz przypinki.

 


Najnowszy ETHELYN z logiem PSYCHO

Najnowszy ETHELYN z logiem PSYCHO Wydawniczej ofensywy ciąg dalszy!
Z dumą ogłaszamy, że najnowszym czarnym jak smoła koniem w stajni Wydawnictwa Muzycznego PSYCHO został zespół ETHELYN! Drapieżne melodie przeplatane miażdżącym riffami, melancholia dławiona twardym butem death metalu, black metalowy pazur prujący bezlitośnie anielskie arterie... a także trochę rock`n rolla! - to wszystko i o wiele więcej odkryjecie w bogactwie dźwięków i emocji muzyki ETHELYN! Druga pełnometrażowa płyta muzyków z Opoczna - kusząca serca i umysły "Devilicious" - już w sprzedaży!

więcej na www.wydawnictwopsycho.com
Źródło: Wydawnictwo Muzyczne PSYCHO

 


Premiera debiutanckiego krążka Ethelyn

31 grudnia 2008, ostatniego dnia mijającego roku, miała miejsce oficjalna premiera debiutanckiego krążka Ethelyn - "Traces Into Eternity"!!! Dzień ukazania się płyty odwlekł się z przyczyn od nas niezależnych, jednak cierpliwość nasza i wszystkich czekających na nagrania została w końcu wynagrodzona!!! Dzięki Arkowi z Brewery Distro macie możliwość zapoznania się z w pełni profesjonalnym wydaniem naszej płyty zawierającej 10 utworów oraz 12 stronicowy booklet!!! Patronat nad płytą objęli: rockmetal.pl, Opocznianie.pl, Atmospheric Mag., Psycho Mag., Warheim.org, MetalRulez, MetalCentre Webportal, Fabryka Zespolow i MetalPromo. Płyty są już do nabycia na stronie wytwórni: http://brewerydistro.coxhost.eu oraz za pośrednictwem zespołu. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z zespołem oraz z Brewery Distro! Najnowszą recenzję z portalu muzycznego avemetal.com mozecie przeczytać 

 


Ukazał się split-CD "Hatred Complete"!!!

Ukazał się split-CD "Hatred Complete"!!! Znajdują się na nim cztery utwory zarejestrowane podczas sesji "Traces Into Eternity" oraz cztery numery formacji NEMROD (www.nemrod-band.prv.pl). Wśród utworów jest "Yearnings" w wyjątkowej polskiej wersji wokalnej! Profesjonalnie wydaną płytę można nabyć również za pośrednictwem strony www.ethelyn.org. Cena to 15 PLN plus koszty wysyłki!  
   
   


Ethelyn © all rights reserved.